KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15728253
nr 1572 8253
Tage Trotte
(1901-1928), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1921, med dedikation a tergo, vass. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 16x24 cm, oramad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 20:05:03
18/10 17:25:28
700 kr
23/10 17:51:09
Tage Trotte
Läs mer om Tage Trotte